Zapisz

Tagi
Biurko - gdzie kupić? 0
Biurko - gdzie kupić?

Biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach komputer bądź laptop znajduje się na wyposażeniu praktycznie każdego domu, zakup odpowiedniego biurka wydaje się być koniecznością. Niezależnie od tego, czy w ciągu dnia spędzamy przed ekranem kilka godzin czy kilkadziesiąt minut powinniśmy zadbać o komfortowe stanowisko dla siebie i swoich najbliższych. Nowoczesne biurka przydają się również do rozrysowywania szkiców i projektów, a także do nazywanej potocznie „papierkowej roboty”. W porządne biurko już na pewno muszą zainwestować osoby, które pracują zdalnie - a tych, jak wiadomo w dzisiejszych czasach jest coraz więcej. Standardowo mebel ten powinien znaleźć się również w pokoju dziecka. Jak wybrać odpowiednie biurko? Gdzie kupić ten element wyposażenia? Gdzie postawić biurko dla dziecka? I wreszcie, czy uda nam się znaleźć biurko, które rośnie razem z dzieckiem? Przekonajmy się!

czytaj całość »
Gdzie kupić krzesła tapicerowane? 0
Gdzie kupić krzesła tapicerowane?

Współczesne trendy aranżacyjne oczywiście czerpią z tych, sprzed lat, jednak w niektórych kwestiach zupełnie się od nich różnią. I tak też, popularnym rozwiązaniem są projekty mieszkań, w których salon stanowi wspólną, otwartą przestrzeń z jadalnią i kuchnią. Bardzo ważna jest przy tym strefa jadalniana. Tradycja wspólnego zasiadania przy stole dziś powraca bowiem w wielkim stylu. W czasach, w których wszyscy jesteśmy zabiegani, każdego dnia spoczywa na naszych barkach ogrom obowiązków, wspólny posiłek jest idealną okazją do rozmowy, spędzenia czasu w gronie najbliższych. Wobec tego, każdy dom i każda rodzina zasługują na duży, solidny stół oraz wygodne i modne krzesła tapicerowane. Gdzie kupić krzesła tapicerowane? Ile kosztuje krzesło tapicerowane? Jak wyczyścić krzesła tapicerowane? Poniżej odpowiedzi na te i inne pytania.

czytaj całość »
Gdzie kupić stojak na wino? 0
Gdzie kupić stojak na wino?

Nie ulega wątpliwości, że coraz więcej osób porzuca różnego rodzaju trunki na rzecz wina. Ponadto, zaczynamy się interesować przeróżnymi jego rodzajami, studiujemy charakterystykę poszczególnych szczepów, poszukujemy informacji, jakie wino podać do ryb i drobiu, jakie do czerwonego mięsa, a jakie do deseru. Wszystko to, pozwala nam oczywiście na bardziej świadomy wybór konsumencki. Z czego to wszystko wynika? Otóż nie sposób nie wspomnieć, że wino poza tym, że świetnie smakuje, jest również swoistym wyrazem elegancji, dobrego smaku.

czytaj całość »
Gdzie kupić ramkę na zdjęcia? 0
Gdzie kupić ramkę na zdjęcia?

XXI wiek to czas nowoczesnych sprzętów, zaawansowanych technologii. Smartfony, tablety, laptopy są dziś na porządku dziennym. Warto jednak mieć na uwadze, że nie tylko na tym zyskujemy, ale też tracimy. Wobec tego, wydaje się, że tym bardziej powinniśmy zadbać o szeroko pojęty druk - nie tylko prasę, ale i papierowe zdjęcia.

czytaj całość »
Jaki wazon do tulipanów wybrać? 0
Jaki wazon do tulipanów wybrać?

W każdym domu czy w mieszkaniu powinien znajdować się przynajmniej jeden wazon dopasowany do naszego gustu i stylu mieszkania. Wybór tego typu produktów jest dzisiaj nieograniczony – możemy kupować wazony wprost od producentów, stawiać na wysokiej klasy materiały lub też szukać modeli za granicą, przy pomocy sieci internetowej. Jakie wazony okażą się najlepsze? Oto kilka wskazówek dla kupujących!

czytaj całość »
Jak odnowić meble ogrodowe? 0
Jak odnowić meble ogrodowe?

Jesień to okres, kiedy zazwyczaj rozpoczynamy porządkowanie ogrodów i tarasów. Wysokie temperatury we wrześniu stają się jednak normą i wielu z nas jeszcze przez kilka tygodni pragnie cieszyć się bliskością zieleni i ogrodu. To dobry moment na to, aby krytycznie przyjrzeć się naszym dotychczasowym meblom ogrodowym. Popołudnia w ogrodzie to świetny czas na relaks, przeczytanie kilku stron książki czy gazety. Wiele osób pracujących z domu chętnie siada w ogrodzie z komputerem.

czytaj całość »
Fotel biurowy - Jaki wybrać? 0
Fotel biurowy - Jaki wybrać?

Bez względu na to, czy zaopatrujemy siedzibę firmy, aranżujemy domowe biuro czy też urządzamy pokój dziecka należy poświęcić dłuższą chwilę na wybranie odpowiednich foteli biurowych. Tego typu meble, być może jak żadne inne powinny bowiem spełniać ściśle określone normy ergonomiczności. Dlaczego? Otóż mają ogromny wpływ nie tylko na nasz komfort i zdrowie, ale również wydajność. Wygodny, właściwie wyprofilowany fotel powinien podtrzymywać kręgosłup, odciążać odcinek lędźwiowy, posiadać wystarczająco szerokie i głębokie siedzisko, a także dostosowaną do naszego wzrostu wysokość.

czytaj całość »
Jak wybrać łóżko do sypialni? 0
Jak wybrać łóżko do sypialni?

Zakup łóżka, które jest podstawowym meblem w każdej sypialni to spore wyzwanie. Producenci tego typu mebli dają nam możliwość wyboru spośród ogromnej ilości rozmaitych modeli. Jeśli chcemy, aby łóżko było modne, wygodne, a także dopasowane do metrażu pomieszczenia oraz stylu, w jakim został zaaranżowany pokój, należy dobrze przemyśleć inwestycję. Warto zadać sobie kilka podstawowych pytań, a mianowicie: „Jaki rozmiar łóżka do sypialni będzie odpowiedni?”, „Jakie łóżko do sypialni - drewniane czy tapicerowane?” oraz „Ile kosztuje łóżko do sypialni?”. Tylko w taki sposób znajdziemy model odpowiadający indywidualnym potrzebom i gustom.

czytaj całość »
Gdzie kupić meble ogrodowe? 0
Gdzie kupić meble ogrodowe?

Wszystkie osoby, które mieszkają w domu jednorodzinnym, bliźniaczym czy też w zabudowie szeregowej, w związku z czym mają do dyspozycji mniejszy bądź większy ogród doskonale rozumieją, jak ważne jest jego odpowiednie zaaranżowanie. Szczególnie w okresie wiosenno-letnim, a jeśli aura temu sprzyja również wczesną jesienią, na zewnątrz spędzamy bardzo dużo czasu. To w ogrodzie jemy posiłki w gronie najbliższych, pijemy kawę zagryzaną ciastem, organizujemy przyjęcia dla rodziny i znajomych. Jak urządzić działkę wokół domu? Czego będziemy potrzebować? Gdzie kupić meble ogrodowe?Wreszcie, jaki jest koszt mebli ogrodowych? Poniżej kilka przydatnych informacji.

czytaj całość »
Designerskie meble do przedpokoju 0
Designerskie meble do przedpokoju

Urządzenie przedpokoju to prawdziwe wyzwanie. Małe, nierzadko wąskie i długie pomieszczenie z jednej strony powinno robić dobre pierwsze wrażenie na wszystkich, którzy przekraczają próg naszego mieszkania bądź domu, z drugiej być możliwie jak najbardziej funkcjonalne. Kluczowy wydaje się być wybór mebli do przedpokoju. W dużej mierze to one zadecydują o tym, na ile pomieszczenie to będzie i modne, i praktyczne. Czym kierować się podczas wyboru poszczególnych elementów wyposażenia? Jakie szafy, komody, szafki na buty i wieszaki zdadzą w tym przypadku egzamin? Wreszcie, gdzie kupić designerskie meble do przedpokoju?

czytaj całość »
Designerskie wieszaki do przedpokoju 0
Designerskie wieszaki do przedpokoju

Przedpokój to w większości przypadków jedno z najmniejszych pomieszczeń w domu/mieszkaniu. W związku z tym staramy się urządzić go w taki sposób, aby zbytnio nie zastawić go w zasadzie niepotrzebnymi przedmiotami. Oczywiście posiadacze dość dużego holu mogą pozwolić sobie na piękną szafę bądź komodę. Jeśli jednak nie zaliczamy się do ich grona w zupełności wystarczy gustowna szafka na buty oraz designerskie wieszaki do przedpokoju. Dlaczego designerskie? Bo jak już ustaliliśmy w jednym z ostatnich wpisów, przedpokój również pełni rolę reprezentacyjną, stąd ważne, aby był gustowny.

czytaj całość »
Designerskie meble dla dzieci 0
Designerskie meble dla dzieci

Salon, jadalnia, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz sypialnia - staramy się, aby wszystkie te pomieszczenia w naszych domach były naprawdę efektownie zaaranżowane. Wprowadzając się do nowego mieszkania, zanim kupimy jakiekolwiek elementy wyposażenia uprzednio poświęcamy długie godziny na zorientowanie się w tym, co rzeczywiście modne.

czytaj całość »
Lampy stojące podłogowe do salonu 0
Lampy stojące podłogowe do salonu

Meble, sofy, fotele, stoliki kawowe, firany i zasłony, dywany, obrazy, różnego rodzaju dekoracje i kwiaty to elementy, które decydują o ogólnej stylistyce pokojów dziennych. Równie ważne, choć czasem pomijane wydaje się być oświetlenie.

czytaj całość »
Meble RTV - internetowy sklep online 0
Meble RTV - internetowy sklep online

Salon, czemu chyba nikt nie zaprzeczy, to takie pomieszczenie w domu, w którym prócz wygodnego kompletu wypoczynkowego, czyli sofy i foteli oraz stolika kawowego centralne miejsce zajmują nowoczesne sprzęty elektroniczne. Telewizor, kino domowe, wieża bądź adapter, a w XXI wieku również konsola do gier w pokoju dziennym służą odpoczynkowi i rozrywce.

czytaj całość »
Jaka szafka na buty do przedpokoju? 0
Jaka szafka na buty do przedpokoju?

Bardzo często mówi się, szczególnie wśród osób, które zajmują się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, że salon pełni w każdym domu funkcję reprezentacyjną. I rzeczywiście, trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. To w pokoju dziennym spędzamy bowiem dużo czasu, co istotne - odpoczywając, a nie pracując, a przede wszystkim to tu podejmujemy odwiedzających nas gości. Niemniej, nie powinno się z tego powodu lekceważyć pozostałych pomieszczeń.

czytaj całość »
Gdzie kupić stojak na płyty CD? 0
Gdzie kupić stojak na płyty CD?

Muzyka, a także film odrywa ważną rolę w życiu milionów ludzi na całym świecie. Nie trzeba być utalentowanym muzykiem, znawcą gatunku, melomanem czy też kinowym maniakiem, aby doceniać rolę tych dziedzin sztuki. Zarówno muzyka, jak i film pozwala się zrelaksować, oderwać od rzeczywistości, przenieść do innych, odległych światów.

czytaj całość »
Jak urządzić salon z kuchnią i jadalnią? 0
Jak urządzić salon z kuchnią i jadalnią?

W dzisiejszych czasach większość osób, które aranżują wnętrza nowo wybudowanego lub nowo zakupionego domu bądź mieszkania, a także te, które planują remont miejsca, w którym żyją od lat bardzo często decydują się na połączenie salonu z kuchnią i jadalnią. W taki sposób zyskuje się bowiem wspólną, otwartą przestrzeń dzienną, czyli taką, w której rodziny spędzają najwięcej czasu.

czytaj całość »
Jaki stolik kawowy do salonu? 0
Jaki stolik kawowy do salonu?

Tak, jak w sypialni nie może zabraknąć łóżka i komody, w kuchni płyty grzewczej i lodówki, a w łazience wanny lub prysznica, tak w salonie musi znaleźć się miejsce na wygodną sofę i fotele. W parze z nimi powinien iść oczywiście stolik kawowy, na który, jak sama nazwa wskazuje będziemy mogli serwować kawę, a także postawić kubek z herbatą, przekąski, gazetę, książkę, telefon czy też pilot od telewizora.

czytaj całość »
Powrót do szkoły. Jakie biurko dla ucznia? 0
Powrót do szkoły. Jakie biurko dla ucznia?

Chociaż jesteśmy dopiero w połowie wakacji i do rozpoczęcia roku szkolnego jeszcze cały miesiąc warto już rozpocząć przygotowywania. O ile z zakupem zeszytów i książek można jeszcze trochę się wstrzymać, o tyle jeśli planujemy drobny remont lub przemeblowanie pokoju naszej pociechy, sierpień wydaje się na to idealnym czasem. Chodzi o to, by wraz z początkiem września wszystko było już gotowe, a uczeń mógł na spokojnie zająć się tym, co do niego należy, czyli nauką.

czytaj całość »
Co to jest WABI-SABI? 0
Co to jest WABI-SABI?

Do coraz bardziej popularnych trendów takich jak hygge, skandynawski czy też vintage, dołączył ostatnio Wabi-Sabi. Co to takiego? Brzmi dość lakonicznie i tak jakby po japońsku. Skąd się wziął ten trend i dla kogo jest przeznaczony? Przeczytaj uważnie o co chodzi i zdecyduj czy to styl dla Ciebie...

czytaj całość »
do góry
Zniżka 5%
Brak wygranej
Upss !
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Brak wygranej
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Zagraj aby wygrać nagrodę!
Zasady:
  • Jedno losowanie dla jednego klienta
  • Kod do wykorzystania w ciągu 30 minut.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl