Zapisz

meble-w-stylu-skandynawskim

Meble w stylu skandynawskim to gwarancja funkcjonalności i łagodności. Przytulne i przestrzenne wnętrze w stylu skandynawskim nawiązuje do klimatu chłodnej klimatycznie, za to gościnnej i domowej atmosfery Północy. Charakteryzuje się czystością formy i stonowanymi barwami: bieli, szarości, i brązu. Akcentem mocno charakterystycznym dla architektury skandynawskiej jest drewno, bawełna, len, wiklina, kamień. Drewniane meble i podłoga są nieodzownym elementem wystroju. Doskonale wyglądają elementy wykonane z surowego drewna.

We wnętrzach w tym stylu dominują jasne, naturalne barwy. Biel, szarości i beże dają efekt świeżości, optycznie powiększają pomieszczenia. Sprawia to wrażenie, że są one jaśniejsze. Barwy te równoważone są przez ciemne odcienie grafitu czy brązu a nawet czerni, najczęściej poprzez kontrastowe pomalowanie jednej ze ścian na kolor z tej palety lub poprzez użycie dodatków. Charakterystyczna w aranżacji wnętrz jest bielona cegła na ścianach.

Styl skandynawski charakteryzuje się surowością, dlatego z dodatkami trzeba uważać, niemniej są one bardzo istotne i dopełniają całe wnętrze. Przeważnie są w innym, niż biały kolorze. Najlepiej jak są wykonane z naturalnych materiałów. Świetnie sprawdzają się kolorowe poduszki, w różnych rozmiarach i wzorach, pledy, świeczniki, butelki, kosze wiklinowe. Takim kolorowym dodatkiem może być również pufa lub fotel.

Meble w stylu skanynawskim stanowią dużą część naszej oferty. Poniżej prezentujemy całą ich ofertę wraz z nowoczesnym oświetleniem oraz dodatkami nawiązującymi do tego urokliwego trendu.

Zapisz

Meble w stylu skandynawskim

do góry
Zniżka 5%
Brak wygranej
Upss !
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Brak wygranej
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Zagraj aby wygrać nagrodę!
Zasady:
  • Jedno losowanie dla jednego klienta
  • Kod do wykorzystania w ciągu 30 minut.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl