Zapisz

Filtruj

Parawan – od wieków kojarzony z gabinetami lekarskimi, salonami masażu czy chociażby z polskimi plażami. Parawany jako elementy wyposażenia mieszkań czy przestrzeni publicznych wywodzą się z kultur azjatyckich - głównie chińskiej i japońskiej. Najstarsze zachowane parawany pochodzą z Chin z VIII w. Parawan to rodzaj przenośnej, składanej ścianki z ruchomymi skrzydłami, które połączone są specjalnie dedykowanymi zawiasami. Często zdobione elementami graficznymi są idealnym dodatkiem do różnych pomieszczeń.

Parawany do domu

Najczęściej preferowane parawany do domu składają się ze splotów papierowych, dzięki czemu tworzą pewnego rodzaju kurtynę między poszczególnymi pomieszczeniami. Poprzez uniwersalne wymiary parawany do domu w formie zasłony, pasują do większości mieszkaniowych framug.

Parawany do biura

Parawany do biura to designerskie dodatki aranżacyjne, które dodadzą nowego looku każdemu pomieszczeniu biurowemu. Dedykowane są parawany do biura w formie tablicy magnetycznej. Czarny, wykonany w stylu vintage, posłuży jako tarcza na dodatki, ważne wykresy, a także zdjęcia. Taki parawan można wykorzystać także podczas ważnej firmowej prezentacji, co wzbudzi ciekawość uczestników spotkania. Oryginalny, praktyczny dodatek to bardzo ważny element każdej aranżacji.

Parawany do pokoju

Parawany do pokoju to przede wszystkim ponadczasowe dodatki aranżacyjne, które tworzone są z myślą o domownikach ceniących sobie komfort i swobodę. Najbardziej preferowane są parawany drewniane – ekologiczne oraz lekkie. Parawany do pokoju oprócz dodatku dekoracyjnego, tworzą pewnego rodzaju przegrodę, dzielącą przestrzeń danego pomieszczenia na oficjalną oraz prywatną.

do góry
Zniżka 5%
Brak wygranej
Upss !
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Brak wygranej
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Zagraj i spróbuj szczęścia!
Zasady:
  • Jedno losowanie dla jednego klienta
  • Kod do wykorzystania w ciągu 30 minut.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl