Zapisz

Gdzie kupić ramkę na zdjęcia? 0
Gdzie kupić ramkę na zdjęcia?

XXI wiek to czas nowoczesnych sprzętów, zaawansowanych technologii. Smartfony, tablety, laptopy są dziś na porządku dziennym. Warto jednak mieć na uwadze, że nie tylko na tym zyskujemy, ale też tracimy. Wobec tego, wydaje się, że tym bardziej powinniśmy zadbać o szeroko pojęty druk - nie tylko prasę, ale i papierowe zdjęcia. Przyznajmy sobie szczerze - chociaż każdy z nas gromadzi setki, a nawet tysiące zdjęć z wakacji, rodzinnych spotkań i innych momentów godnych upamiętnienie, z czasem przeglądamy je coraz rzadziej. Natomiast klasyczna, wywoływana w specjalnym studiu i wklejona do albumu fotografia sprawia, że chcemy do niej wracać, oglądać ją. Co więcej, jeśli właściwie ją oprawimy stanowić może przepiękną ozdobę naszego domu. A zatem, gdzie kupić i ile kosztuje ramka na zdjęcia? Czy warto wziąć pod uwagę zakup elektronicznej ramki na zdjęcia? Jak działa taki sprzęt?

Ile kosztuje ramka na zdjęcia?

Mimo tego, że coraz większą popularnością cieszą się fotografie w formie elektronicznej, w wielu sklepach z wyposażeniem wnętrz, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych znajdziemy godne uwagi ramki na zdjęcia. To, ile kosztuje ramka na zdjęcia jest oczywiście zależne od materiału i jakości wykonania, prestiżu, jakim cieszy się producent i jego marka, a także rozmiaru. W związku z tym nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedni na to pytanie. Ceny kształtują się bowiem od kilku do kilkudziesięciu a nawet kilkuset złotych. Wybierać przy tym można spośród rozmaitych form, materiałów (m.in. drewno, aluminium, szkło, metal). Klasyczne modele, proste w swej formie będą oczywiście tańsze. Natomiast jeśli poszukujemy oryginalności, powinniśmy wybierać spośród ramek, które wyróżniają się unikatowym designem, za który oczywiście trzeba zapłacić.

gdzie kupić ramkę na zdjęcia

Nasz propozycja: MADAM STOLTZ :: WISZĄCA RAMKA NA ZDJĘCIA

Elektroniczna ramka na zdjęcia - jak działa?

W odpowiedzi na postęp technologiczny producenci nowoczesnych sprzętów stworzyli również tzw. elektroniczną ramkę na zdjęcia. Jak działa te niewielkich rozmiarów urządzenie? Otóż jest to nic innego jak ekran o wielkości i kształcie klasycznej ramki, wyposażony jednak w kartę pamięci, na którą zgrywamy wybrane zdjęcia. W zależności od trybu, jaki ustawimy w równych odstępach czasowych zdjęcia będą się zmieniały (na zasadzie pokazu slajdów). Możemy też na stałe ustawić jedno zdjęcie, a kiedy nam się znudzi, manualnie przestawić na inne. Skoro wiemy już, co to jest elektroniczna ramka na zdjęcia, jak działa, zanim w sklepie AGD rzucimy się na kolejny gadżet w postaci ramki elektronicznej, zastanówmy się najpierw czy warto. Wydaje się, że otacza nas już wystarczająca ilość ekranów. A klasyczne ramki na zdjęcia z pewnością prezentuje się o niebo ładniej.

Sprawdź nasze produkty

Produkty możecie kupić w naszym sklepie internetowym. Szeroki wybór pozwoli na dopasowanie do prawie każdego stylu wnętrza oraz mieszkania. Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną ramek na zdjęcia.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Zniżka 5%
Brak wygranej
Upss !
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Brak wygranej
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Zagraj aby wygrać nagrodę!
Zasady:
  • Jedno losowanie dla jednego klienta
  • Kod do wykorzystania w ciągu 30 minut.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl